Takový normální život smyšlenky - 1. část

17. dubna 2016 v 21:29 | Kira/Jane/Dara |  Takový normální život smyšlenky
Abych vysvětlila, proč jsem se to rozhodla napsat... Okay, tohle nevysvětlím, protože sama nevím why, takže si tu představ slohovku na téma "jak jsem opravdu stvořila nejhorší shit na planetě Zemi". Tahle celá story je jen taková random blbost na víc částí, poslední dobou mi přibyly postavy, o kterých bych mohla napsat... Číst na vlastní nebezpečí. (Dávám to sem asi just because, aby tady něco bylo, but I don't know it, jestli to mám dát na hlavní blog, i když tam zrovna nic není, takže to tam kurwa dám.) Jinak... Nevím, jestli se považuje za FanFikci to, že tam o Creepách řeč bude, ale ve skutečnosti tam vlastně nikdy nebudou, takže to zatím nechám volně a pak to kdyžtak někam zařadím. A části budou krátké. A tohle je asi jen takový úvod do děje... But what, tu nějaký děj bude? No to svět neviděl...!Jane, Kira, Dara a Isi.
Každá zažila své, každá přemýšlí svým způsobem. Ale tři věci mají společné. Nenáviděnou osobu, střechu nad hlavou a to, že zabily. Teda ne každá úplně dobrovolně. Každý den chaos a proslovy, nenávist a hádky, halucinace a vraždy.
Právě teď se někde děje něco neobvyklého, něco se děje s jednou z nich.
Je tma, v domě není vidět na krok. Isi... Ona trpí halucinacemi, holky si už sice zvykly, ale pro ni to je pořád takový těžký... Nemůže si zvyknout.
"Co po mě kurwa chceš?!" Ještě nikdy nepromluvila na halucinaci. Někdy to přijít muselo. On před ní jen tak stál a mlčel, nezaujatě ji pozoroval. "Co po mě chceš?" řekla podruhé a naposledy. Nadzvedl jedno obočí a zasmál se.
"Nechceš to vědět," vyslovil po chvíli. Ukázala mu vztyčený prostředníček.
"Hele... Holky tady budou každou chvilku, takže být tebou, vytřepu tu větu ze sebe," zalhala. Moc dobře věděla, že před hodinou odešly z domu. Vrací se až ráno a tentokrát to nebude jiné, ona si tím byla jistá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

Moc ;) 50% (5)
Čekám až to tady smažeš! 50% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama