Zjevení

18. dubna 2016 v 17:00 | Kira/Jane/Dara |  Představ si že...

Takže, tohle nemá nijak vyděsit (asi protože to děsivé není) a už vůbec ne rozesmát (asi protože to není ani trochu vtipné).


Představ si, že jsi sám doma. Za okny padá sníh. Stojíš u okna a díváš se do tmy, máš neodolatelnou touhu jít ven. Venku ale nevidíš žádného člověka, ani zvíře, a to je ve tvé vesnici neobvyklé. Normálně je i večer tahle část vesnice plná lidí.
Právě jsi vyšel z domu a je ti jedno kam půjdeš. Po chvíli začneš mít pocit, že tě někdo sleduje, ale snažíš se to ignorovat. A tak jdeš dál. Necháváš za sebou ve sněhu stopy. Pořád sněží.
Dojdeš až na roh ulice. Pocit, že tě někdo sleduje, se zesílí. Otočíš se za sebe, ale nikoho nevidíš, a tak se zase otočíš a chceš jít dál, ale všimneš si postavy, která stojí kousek od tebe a je otočená a na tebe. Předtím jsi tam tu postavu neviděl. Víš že se dívá přímo na tebe, ale jdeš dál a řekneš si, že je to obyčejný člověk. Kdyby tě chtěl napadnout, tak máš u sebe pepřák jako ochranu.
Jenže když procházíš okolo něho, všimneš si na něm něco neobvyklého. Má černou kůži. Nechceš tomu věřit a pokusíš si namluvit, že je to jen maska, ale někde hluboko uvnitř víš, že není. Když jsi od něho dost daleko, tak se ohlédneš přes rameno, aby jsi zjistil jestli tam pořád je. Oddechneš si, když na tom místě nikoho nevidíš. Vlastně jsi jediný člověk, který je v téhle vesnici právě teď venku. Podíváš se před sebe a lekneš se postavy, která stojí přímo před tebou. Dostaneš strach. Nevíš, jak se k tobě tak rychle dostal, tak, že jsi o tom nevěděl.
Pokusíš se uklidnit. Chceš jít dál, ale uvědomíš si, že se nemůžeš hýbat. Netušíš proč, dostaneš ještě větší strach. Najednou pocit, že tě někdo škrtí, ale osoba před tebou se ani nepohnula. Dusíš se, chceš křičet, ale nevyjde z tebe ani hlásek.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

Moc ;) 50% (5)
Čekám až to tady smažeš! 50% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama