New Life - 1. part - Začátek všeho (nic lepšího mě nenapadlo, sorry)

6. května 2016 v 16:34 | Kira/Jane/Dara |  New Life
Okay a tohle je první část... A tady je článek po dlouhé době. Užívejte si tento hnus a pápá.
---Moje jméno je Lili Blacková a nenávidím Creepypastu. Znám ji, čtu ji, ale nenávidím ty... lidi to nejsou. Stvůry. Ano, nic jiného to nejsou. Jsou to jen obyčejné vymyšlené stvůry, a já je nenávidím. Děsí mě, díky jednomu z nich už mám za sebou pár nocí, kdy jsem nemohla usnout a měla pocit, že každou chvílí se přede mnou objeví Jeff a já umřu. Nedokázala jsem usnout, i když jsem se sebevíc snažila, prostě to nešlo a já nechápala proč. Já jsem normální člověk, nic jiného, takže bych se nedokázala zachránit, kdyby se přede mnou někdo z nich objevil... Ty noci, co jsem nemohla usnout, jsem cítila totální bezmoc. Jediné co jsem mohla dělat, bylo říkat si, že neexistuje a brečet. Ano, strachem jsem i brečela. Ale o tom už mluvit nechci...
Právě teď byla noc a mě se strašně chtělo jít ven, takže jsem se teď ocitla v naprosté tmě uprostřed lesa. Měla jsem strach, že na mě něco vyskočí, ale zatím bylo všechno v pohodě. Zatím...
Z kapsy u bundy jsem vytáhla mobil, rozsvítila displej a podívala se kolik je hodin. Bylo deset hodin. Mobil jsem schovala zpátky a otočila se zpět, a chtěla jít domů. Ale než jsem udělala jakýkoliv další krok, za mnou jsem uslyšela hlasy. Z nějakého důvodu mě ihned zamrazilo. Pomalu jsem se otočila, zvědavá, kdo to je. Nikoho jsem za sebou neviděla. Až teď jsem si všimla, že jsem vlastně došla na konec lesa. Rychle jsem se schovala za nějaký strom a pohledem vyhledávala ty osoby.
"Tu zabiju já," ozvalo se odněkud.
"A tamtu já," řekl jiný hlas.
Znovu mě zamrazilo. Oni... Oni mě chtějí zabít?
Najednou jsem uviděla na pravé straně dvě dívky, jak jdou mým směrem. V tu chvíli mi to došlo. Oni chtějí zabít je. Rychle jsem ve tmě zapátrala po těch dvou osobách, uviděla jsem je a chtělo se mi smát. Tak moc, až to bylo k zbláznění se. Myslela jsem, že se rozbrečím smíchy. Ty dvě holky se také smály, mluvily spolu a měly pustěnou písničku. Ty dvě osoby se najednou rozeběhli k těm holkám. Byli to kluci asi v mém věku, ale divné bylo, že asi taky znali Creepypastu. Nebo jsem natolik pomatená, že se mi to jenom zdá? Tady si někdo hraje na Jeffa a Maskyho, pomyslela jsem si a potichu se uchechtla. Pak mě ale smích přešel, když jeden z nich, co vypadal jako Jeff, bodl jednu z těch dívek do hrudi. Okamžitě ji začala téct krev, v jejích očích jsem viděla strach a beznaděj, pak spadla na zem, lapala po dechu a natahovala ruku. Chtěla pomoct. Za chvíli takhle skončila i ta druhá, akorát ji zabil ten druhý.
Neudržela jsem se a vykřikla, zděšeně jsem ani nemohla dýchat... Ti kluci se na mě podívali... Ne to není hra... Tohle je opravdový!
Zalapala jsem po dechu. To není sen. Tohle není ani možný, aby to existovalo. Aby existovali oni. Ta krev byla až moc opravdová na to, aby byla falešná a ty masky... Fajn, dobře, to jedno maska byla určitě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Důkaz že jsi tady!

Hned, vydrž, jen kliknu 100% (27)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama