New Life - 4. part - Mám ho zabít? (co je to za debilní název?)

6. srpna 2016 v 16:44 | Kira/Jane/Dara |  New Life
Ťážké! Ne ne, shipy nevedeme... Užívejte tento hnus a pápá!
---Ráno
Opatrně jsem otevřela dveře, aby na mě Smiley neskočil. Nechtěla jsem skončit po ránu rozcupovaná na malinké kousíčky. K mému potěšení jsem zjistila, že už to vzdal. Nikde jsem ho neviděla, takže jsem vyšla ven z pokoje, ale pořád jsem raději byla ostražitá. Třeba na mě číhá za rohem...
Sešla jsem po schodech dolů, otevřela dveře do kuchyně a vešla. Byl tam Jeff... Tak dneska zase budu naštvaná. Už se těším.
"Dobré ráno," řekl.
"Dobré."
"Jsi brzo vzhůru. Ostatní ještě spí," podotkl.
"Jsem zvyklá vstávat brzo," zalhala jsem. Nemohla jsem spát, celou noc mě otravovalo psí vrčení. A taky jsem přemýšlela nad tím, proč zrovna já. Proč jsem tady, co jsem zač a snažila jsem se si namlouvat, že se mi to jenom zdá. Celou noc jsem probrečela. Nic horšího se mi opravdu nemohlo stát...
"Jak si se vyspala?" zeptal se mě.
"Úžasně. Zdály se mi nádherné sny," odpověděla jsem a doufala, že mi uvěří. Marně.
"Teď lžeš," obvinil mě.
"Celou noc jsem nemohla usnout, tady to je jako moje nejhorší noční můra. Nenávidím to tady, nenávidím vás všechny. Těším se až odtud konečně odejdu. Já uteču, jasný? Seš spokojenej?" vyhrkla jsem a bylo mi úplně jedno, co si o mě teď myslí. Stejně mě chce potají zabít. V noci jsem také plánovala svůj útěk odtud.
Když jsem si uvědomila, že jsem se prozradila, tak jsem měla největší chuť se zahrabat pod zem a už nikdy nevylízt.
Nastalo hrobové ticho. Po chvíli promluvil:
"Neutečeš. Všude kolem jsou nastraženy pasti," upozornil mě. No tak hold budu neustále v pozoru, aby mě nic nezabilo. To přece nemůže být tak těžký, nebo jo?
"To mě chcete všichni zabít?" nechápala jsem.
"Ty pasti tady byly už předtím. Aby se sem nedostali normální lidé," vysvětlil. Ať si říká co chce, já stejně vím, že mě chce zabít. Že celou tu dobu touží jen po tom, aby mi konečně mohl zarazit tu jeho kudlu do srdce.
Přešla mě chuť k jídlu, po tom co jsem ho viděla a zjistila, že moje naděje na dobrý život jsou možná pryč... Ale já se nehodlala vzdát. Dneska v noci uteču.
Odešla jsem z místnosti a běžela nahoru do svého pokoje, ale zadržela mě Jane.
"Vím, že něco tajíš. Ať je to cokoliv, já to zjistím," přecedila skrz zaťaté zuby a odkráčela pryč.

Večer
Trvalo mi hodně dlouho zjistit kde je východ. Zjistila jsem, že jsou tady tři východy. Jeden hlavní, zadní a tajný. Nemohla jsem odtud vyjít jako normální člověk, vchodovými dveřmi, protože oni mají nainstalovaný alarm. A tajný vchod jsem nemohla najít, akorát o něm vím. Ale nevím kde je, takže tama taky jít nemůžu. Takže půjdu těma zadníma, a jsem zvědavá, kam se to dostanu.
Potichu jsem otevřela dveře. Byla jsem si skoro jistá, že už všichni spí. Byla jedna hodina ráno a všude bylo zhasnuto. Opatrně jsem sešla schody a šla do společenské místnosti. Ke všem východům se chodí přes společenskou místnost, leda že bych si vyhrabala tunel. Otevřela jsem dveře, ale hned jsem zavřela. Málem jsem dostala infarkt. To zatracený psisko spí tady!! Hned jak jsem otevřela dveře, a on mě uviděl, tak začal šíleně štěkat. Nemělo to smysl, musela jsem se schovat, než se sem někdo přijde podívat. Než mě tady někdo najde.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Důkaz že jsi tady!

Hned, vydrž, jen kliknu 100% (27)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama